Letní prázdninové kurzy 2011

Post date: Jan 3, 2011 10:52:11 AM

Na letní prázdniny jsme pro vás (resp. vaše dítka) připravili letní prázdninové jazykové kurzy.

Více informací na stránce o prázdninových kurzech.

RZ SLUNÍČKO - Trhová Kamenice, Vysočina

Pro děti 8 - 15 let

Hlavní náplní tohoto dětského tábora bude konverzační kurz anglického jazyka s První soukromou školou jazyků v Chrudimi - www.jazykovka.com. Kurz je koncipován hravou formou, výuka nebude probíhat podle učebnice, ale děti dostanou každý den ráno materiály, které dopoledne procvičí a odpoledne budou používat v běžném chodu tábora. Důraz bude kladen na konverzaci, konverzační schopnosti a jejich rozvoj. Děti se budou učit používat běžná spojení tak, jak by je používali v reálném životě.

Jelikož jsou rozdíly mezi znalostmi dětí, budeme mezi nimi rozlišovat začátečníky a pokročilé. Zatímco pokročilí budou angličtinu používat celou dobu tábora, začátečníci se s angličtinou seznámí dopoledne a odpoledne si budou angličtinu fixovat formou her a dalších aktivit.

Čas na kurzu bude také věnován klasickým táborovým aktivitám. Je připraven bohatý a poutavý táborový program v přírodě s tradičními i netradičními hrami, soutěžemi. Nebude chybět ani celotáborová hra, celodenní výlet, diskotéka a spousta další zábavy s novými kamarády. To vše v anglickém jazyce pro pokročilejší a s vysvětlením česky pro začátečníky.

Tábor je určen pro všechny děti, které chtějí aktivně strávit část prázdnin a přitom se ještě něco naučit. Cílem kurzu je také hravou formou odbourat případný strach z anglické konverzace.

První soukromá škola jazyků v Chrudimi je zde pro Vás již od roku 1990, tedy přes dvacet let. Od roku 1995 je škola v seznamu škol MŠMT, což zaručuje její vysokou kvalitu výuky. Škola se dále věnuje kurzům pro veřejnost, pro děti i dospělé (vyučuje různé jazyky, například AJ, NJ, ŠJ, ČJ a další), dennímu pomaturitnímu studiu, češtině pro cizince zdarma a dalším aktivitám ve vzdělávání.

RZ SLUNÍČKO - Trhová Kamenice, Vysočina

Areál rekreačního zařízení Sluníčko se nachází v malebné přírodě Českomoravské vrchoviny, 10 km od města Hlinsko v Čechách a 20 km od Chrudimě. Je umístěn nedaleko obce, částečně obklopen lesy. V blízkosti RZ je požární nádrž a řeka. Velice pěkná okolní příroda je vhodná pro vycházky. Skanzen Veselý Kopec – expozice lidového stavitelství, chráněný les Polom, hipologické muzeum v zámku ve Slatiňanech i město Hlinsko dávají mnoho možností k výletům.

Pro sportovní vyžití slouží rozsáhlé udržované travnaté plochy, fotbalové a 2 volejbalová hřiště. Areál disponuje velkou jídelnou, která se dá rozdělit na dvě části, klubovnou v hlavní budově, keramickou a výtvarnou dílnou. V jednom křídle hlavní budovy je umístěna ošetřovna s pokoji pro nemocné děti.

hlavní budova

Dvoupodlažní hlavní budova s celkovou kapacitou 124 lůžek rozmístěných ve čtyř až sedmilůžkových pokojích (většinou s palandami), na každém podlaží je společné sociální zařízení a sprchy.

Stravování

Strava je podávána 4x denně formou jednotné penze včetně celodenního pitného režimu.

Jako dopolední svačina i po celý zbytek dne je stále k dispozici pečivo a pomazánka.Při celodenním výletu je oběd řešen balíčkem a k večeři je teplé jídlo i s polévkou.

Vaříme kvalitní domácí stravu bez použití instantních potravin a polotovarů.

vlastní

• příjezd do RZ Sluníčko 14:00 - 15:00 hod.
  • odjezd 11:00 - 12:00 hod.

Program

Hlavní náplní programu bude dopolední konverzační výuka angličtiny s přesahem do odpoledních aktivit. Kurz je koncipován hravou formou, kdy nová látka bude dopoledne vysvětlena a procvičena a dle možností dětí odpoledne používána při táborových aktivitách. Je připraven bohatý a poutavý táborový program v přírodě s tradičními i netradičními hrami, soutěžemi. Nebude chybět ani celotáborová hra, celodenní výlet, diskotéka a spousta další zábavy s novými kamarády. Táborový program bude upraven podle věku, zájmu dětí a počasí.

Aktivní výuku angličtiny zabezpečí lektoři První soukromé školy jazyků v Chrudimi. O příjemný a pohodový průběh tábora se postarají zkušení táboroví pracovníci, lektoři, vedoucí oddílů a zdravotník.

Poznámka

Kurz probíhá jako dětský tábor v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 148/2004 a č. 137/2004 Sb. O hygienických požadavcích na zotavovací akce.

Každý kurz se uskuteční při minimálním počtu 26 dětí.

Každé dítě bude před začátkem kurzu zařazeno do skupiny dle vědomostí AJ. V případě potřeby může být dítě přesunuto z jedné skupiny do jiné.

Kurz A 13. 08. - 20. 08. 2011

Kurz B 20. 08. - 27. 08. 2011

Počet volných míst: 40

Cena zahrnuje