Kurz pro dospělé

INTENZIVNÍ CELOROČNÍ JAZYKOVÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ I FIRMY - Stále máme volná místa !

ANGLIČTINA, NĚMČINA, dále: ruština, italština, španělština, francouzština

Počet hodin

Začátečníci, středně pokročilí a pokročilí – 4 hodiny týdně na celý rok (AJ, NJ), v některých kurzech vyučují i zahraniční lektoři, možnost pokračovat i v příštím roce, příprava ke státní zkoušce.

Ostatní jazyky (francouzský jazyk, španělský jazyk, Italský jazyk, ruský jazyk) obvykle 3-4 hodiny týdně, při menším počtu uchazečů množství hodin (popř. cena) upravuje vzhledem k počtu.

Cíl kurzu

Kurz je členěn do více úrovní. Jelikož nikdy není pozdě, rozhodnou se často i dospělí lidé studovat první nebo další cizí jazyk. Někteří si chtějí prohloubit především odborné znalosti v jazyce nebo se připravit ke státní či jiné zkoušce. je pravdou, že s rostoucím počtem zahraničních společností, které působí na našem trhu a se vstupem do Evropské unie, lidé stále více pociťují potřebu učit se a prohlubovat své znalosti cizích jazyků.

Vyučující

Kvalifikovaní čeští lektoři, u pokročilých i rodilý mluvčí - certifikovaný učitel.

Cena kurzu

ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK: 6 800,- Kč