Informace o škole

První soukromá škola jazyků v Chrudimi byla založena roku 1990 - jsme tu pro Vás již přes 20 let !

Trocha z historie školy

1. soukromou školu jazyků v Chrudimi založila v roce 1990 paní Mgr. Hana Kubešová. Jednička v názvu měla tehdy své opodstatnění, jelikož škola byla opravdu první svého druhu v širokém okolí. Jako všichni v té době jsme začínali skromně, ale s velkým elánem. Škola měla k dispozici jednu učebnu a poskytovala pouze odpolední kurzy anglického jazyka pro veřejnost.

Důležitým mezníkem ve vývoji naší školy bylo vytvoření programu Jednoletého denního studia pro absolventy středních škol. V souvislosti s tím je výuka v Jednoletém denním studiu od roku 1994 pro účely státní sociální podpory a důchodového pojištění považována za studium na středních nebo vysokých školách - účastníci jsou tedy bráni jako studenti.

Škola se i nadále rozrůstala. V září roku 1997 přesídlila do budovy bývalého kláštera na Školním náměstí v historickém centru Chrudimi. Máme zde k dispozici čtyři učebny a rajskou zahradu, kde mohou studenti příjemně strávit přestávky.

V současné době nabízíme v pomaturitním denním studiu angličtinu a němčinu a v kurzech následující jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština. Současně k tomu vzučujeme intenzivně češtinu pro cizince.

Od školního roku 2008/2009 škola dostává nového ředitele Jirku Kubeše, který ve škole s přestávkami pracoval již od roku 2000.

Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na Vaši návštěvu.

Škola na mapě je zde.

Kontakty na školu jsou zde.

Podívejte se na fotky školy a školních akcí:

Školu si můžete prohlédnout i v tomto videu:

Přihlášky on-line: