Otázky a odpovědi k pomaturitnímu studiu jazyků


Termín přihlášek do pomaturitního studia - Dokdy se musím přihlásit?

přidáno: 22. 8. 2013 6:45, autor: Jiří Kubeš - Jazykovka   [ aktualizováno 26. 8. 2013 2:18 ]

Dobrý den,

...je možné na Vaší školu nastoupit na denní studium angličtiny až v říjnu? Do jakého data potřebujete mít podanou přihlášku ke studiu? Předem Vám velice děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním příjemného dne...


Dobrý den,

termín není (na rozdíl od VŠ) stanoven, proto bych doporučoval se přihlásit (je to nezávazné) a budeme s Vámi počítat. Nastoupit lze i během roku, pokud bude místo, přednostně právě ti, co se přihlásili.

Odkaz na přihlášku je zde: http://jazykova-skola.jazykovka.com/on-line-prihlasky/prihlaska-do-pomaturitniho-studia-jazyku a do poznámky dejte informaci, že čekáte na VŠ (je to ostatně i v tom formuláři).

Pokud byste měla další dotazy, neváhejte mi napsat.

Pěkný den,

Jirka Kubeš

Statut studenta 2013 pro nematuranta

přidáno: 22. 8. 2013 6:38, autor: Jiří Kubeš - Jazykovka   [ aktualizováno 22. 8. 2013 6:40 ]

Dobrý den,

poskytuje vaše škola v pomaturitním studiu potvrzení o studiu ,,status studenta" osobám starším, které nejsou aktuálně maturanty 2013? Kolik Kč stojí toto studium a v jakém časovém rozmezí probíhá? 

Děkuji za odpověď.


Dobrý den,

podle zákona nelze dávat statut studenta lidem, kteří nematurovali v roce, kdy nastupují na pomaturitní studium. Toto se aplikuje na všechny jazykové školy bez výjimky, tedy pokud Vám toto budě někdo slibovat, tak se jedná o lež. Jediné, co můžete udělat, je přihlásit se na úřad práce, nebo si sehnat částečný úvazek a zaměstnavatel Vám bude sociální a zdravotní platit. Statut studenta získáte nyní POUZE na VŠ.

Více informací na stránkách o pomaturitním studiu: http://www.pomaturitni-studium.com/Home/pomaturitni-studium-a-urad-prace

Studium stojí 23900,- a je možné na měsíční splátky. Výuka probíhá každý den dopoledne od cca 9:00 do 12:00.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, tak mi napište, rád Vám vše vysvětlím.

Pěkný den,

Jirka Kubeš

1-2 of 2