Jazyková škola - Pomaturitní studium angličtiny a němčiny

DOMÉNA JE K DLOUHODOBÉMU PRONÁJMU, KONTAKTUJTE KUBES@JAZYKOVKA.COM

ŠKOLA UKONČILA ČINNOST

ke konci roku 2013


KURZY 2013 - POKROČILÍ - DĚTI

30.11. 2013 | Kurzy děti - pokročilí probíhají v dětské kavárně V mraveništi v pondělí od 16:00 do 17:30.

POOL ENCLOSURES BY IPC TEAM

20.11.2014 | Winter is coming, but here in Chrudim we have a great advantage - company Alukov, founding member of enclosure company IPC Team - manufacturer and distributor of terrace enclosures, swimming pool enclosures and jacuzzi enclosures. It is great to sit in your whirlpool and oversee your garden, or sit in your enclosed terrace or patio with a beautiful view of the countryside, not talking about the swim in your heated enclosed pool. Oh, what a great idea. In the vicinity you can see and feel the diference in pool enclosures, terrace enclosures and spa enclosure. Do not hesitate and visit their showroom in Orel. Detailed information about pool enclosures can be found on IPC Team website.

Zima je tu, ale zde v Chrudimi máme velikou výhodu, firmu Alukov, výrobce zastřešení bazénů, zastřešení teras a zastřešení vířivek. No představte si tu pohodu, kdy ležíte ve vířivce a koukáte se na zasněženou zahradu, nebo sedíte u kafe na zastřešené terase a díváte se do krajiny. Nemluvě o koupeli v zastřešeném bazénu a okolo vás metr sněhu. To je prostě pohoda.

ZÁPIS DO KURZŮ JAZYKŮ

9.9. 2013 |  Zápisy do kurzů jazyků začínají, nezapomeňte se dostavit na váš zápis, abyste mohli ovlivnit termín výuky, budeme se snažit udržet časy a termíny z minulého roku. Vše finalizované najdete v kalendáři jazykové školy.

PŘÍŠTÍ TÝDEN PRVNÍ SCHŮZKY NA KURZY

5.9. 2013 | Příští týden začínají nábory do jazykových kurzů na naší škole. Dnes nebo zítra dostanete pozvánku na úvodní hodinu. POZOR ! I kdyby vám nevyhovoval čas, snažte se přijít, na místě budeme domlouvat den a a čas výuky. Finální časy budou v kalendáři zapsané jako "finální", dosud jsou jako plánované. Už se na Vás těšíme.

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2013/2014

4.9. 2013 | Během roku budete mít několik termínů v pomaturitním studiu volno, jsou to: Podzimní prázdniny (29. a 30. října), Vánoční prázdniny (21. 12. - 5. 1. 2014), Pololetní prázdniny (31.ledna), Jarní prázdniny (10. – 16. 2.), Velikonoční prázdniny (17. a 18. dubna), Letní prázdniny (28. června - 31. srpna) a Státní svátky (28. října, 1. a 8. května).

POSTUP PO PŘIHLÁŠENÍ DO POMATURITNÍHO STUDIA

Pro ověření Vašich znalostí je třeba napsat vstupní test, který se koná:

31. srpna 2013 v 09:00 pro AJ, v 10:00 pro NJ

v budově školy – Vezměte si s sebou psací potřeby, slovníky nebudete potřebovat. Pokud se Vám termín vstupního testu nehodí, můžete si individuálně dohodnout termín jiný. Přejeme Vám, abyste test napsali co nejlépe.  Pokud jste test již psali, nebo jste naprostý začátečník, test psát nemusíte.

Zápis do pomaturitního studia se koná 2. září 2013 v 
09:00 (angličtina), 10:00 (němčina)

U zápisu se dozvíte rozvrh hodin, učebnice a všechny ostatní podrobnosti konání Jednoletého pomaturitního studia na naší škole. Vezměte si s sebou psací potřeby, kopii maturitního vysvědčení (nemusí být ověřena), podepsanou smlouvu (dostanete v pátek u testu) a první část školného nebo doklad o zaplacení.

PRÁZDNINOVÝ KURZ KONVERZACE AJ PRO 2.st ZŠ

16.6. 2013 | Na prázdniny jsme připravili týdenní konverzační kurz pr žáky druhého stupně ZŠ. Jedná se o hravou formou vedený kurz, jehož cílem je odbourat strach z mluvení. Budeme řešit běžné denní situace anglicky, hrát hry anglicky, bavit se o různých oborech, atd. Více informací o konverzačním a zážitkovém kurzu angličtiny zde.

DĚKUJEME ZA HMOTNOU POMOC OBĚTEM POVODNÍ

13.6.2013 | Díky všem, kteří přispěli hmotně obětem povodní přes naše sběrné místo. Vybrala se košťata, hadry, čistící prostředky, rukavice, kyblíky a další věci. Děkujeme, vaše pomoc je směrována k Ústí nad Labem.

SBĚRNÉ MÍSTO PRO POMOC OBĚTEM POVODNÍ

6.6.2013 | V První soukromé škole jazyků v Chrudimi bylo zřízeno OFICIÁLNÍ sběrné místo na pomoc postiženým povodněmi. 

Tímto bych chtěl všechny požádat, zda máte možnost přispět materiálními prostředky v podobě čistících prostředků, pytlů, hadrů, lopat, košťat, kbelíků, gumových rukavic a jiných potřebných věcí včetně jako např. oblečení a drobné vybavení domácností. 

Jazyková škola, Školní náměstí 11 (vchod vedle Muzea barokních soch)

Termín: 10 - 12. 6. v době 9,00 - 15,00 hod 
(po telefonické domluvě, je možné domluvit i jiný termín) 

Kontaktní osoba: Jiří Kubeš (605 735 898)

PRÁZDNINOVÝ KURZ KONVERZACE AJ PRO 2.st ZŠ

3.6. 2013 | Na prázdniny jsme připravili týdenní konverzační kurz pr žáky druhého stupně ZŠ. Jedná se o hravou formou vedený kurz, jehož cílem je odbourat strach z mluvení. Budeme řešit běžné denní situace anglicky, hrát hry anglicky, bavit se o různých oborech, atd. Více informací o konverzačním a zážitkovém kurzu angličtiny zde.
Anglický workshop - kurz angličtiny o prázdninách - Jazyková škola Chrudim

KARTIČKY NA NAPRAVIDELNÁ SLOVESA

20.5.2013 | Na webu www.anglicka-gramatika.com jsme pro vás připravili kartičky na procvičování nepravidelných sloves. Celá série bude vycházet na pokračování. Více informací zde.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

8.5.2013 | Ve dnech 9. a 10.5. mají studenti pomaturitního studia ředitelské volno.

ZKOUŠKY KET, PET, STÁTNICE A FCE - POMATURITNÍ

16.4.2013 | Do mailu studentům pomaturitního studia dorazil dnes přehled základních zkoušek AJ na Britském centru v Pardubicích. Zkontrolujte si mail (od některých se vrátila informace, že mají plný mailbox), případně si řekněte o nové poslání informací.