Kurz pro středoškoláky (SŠ)

INTENZIVNÍ KURZ PRO STŘEDOŠKOLÁKY - SOUSTAVNÁ PŘÍPRAVA NA VŠ - Stále máme volná místa!

ANGLIČTINA, němčina, ruština, italština, španělština, francouzština

Počet hodin

3 hodiny týdně. Ucelené opakování gramatiky a konverzace s lektorem připravuje studenty k maturitě a zkouškám na VŠ. Škola má k dispozici velké množství přijímacích testů a programů na PC.

Cíl kurzu

Kurz je určen těm, kteří mají o jazyk velký zájem, chtějí z něj maturovat a skládat přijímací zkoušky na vysoké školy popř. vyšší odborné školy. Studenti si začínají prohlubovat slovních zásobu z různých oborů, následně mají být schopni o daném tématu napsat slohové cvičení nebo o něm pohovořit. Konverzační hodiny vede opět lektor, který studenta při jeho výkladu usměrňuje. Kurz je zaměřen na konverzaci a debatu na dané téma. Během kurzu se proberou několikrát maturitní témata.

Vyučující

český učitel případně zahraniční lektor

Cena kurzu

ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK: 4 400,- Kč