On-line přihlášky

Vyberte si přihlášku podle typu studia:

Jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny/němčiny

Celoroční kurzy pro veřejnost - odpolední kurzy

Business English - Obchodní angličtina

Český jazyk k maturitě - Práce s textem a interpretace uměleckého díla

Intenzivní víkendové kurzy

• intenzivní víkendové kurzy - přihláška
  • Ideální způsob, jak se za krátkou dobu naučíte intenzivně jazyk - 140 hodin za semestr !!!
  • Vynikající pro firemní zaměstnance i soukromníky - na každý třetí víkend se plně ponoříte do cizího jazyka a nebudete rušeni dalšími činnostmi
  • Výuka v Chrudimi v budově Kapucínského kláštera, možnost ubytování v blízkém hotelu, krásné okolí pro večerní relaxaci
  • Informace o víkendovém studiu

Týdenní prázdninové jazykové kurzy

• týdenní letní jazykové kurzy - přihláška
  • V roce 2013 jsme pro Vás připravili týdenní letní jazykové kurzy pro žáky druhého stupně ZŠ.
  • Cílem kurzu je odbourat strach dětí z mluvení anglicky. Tím, že stráví v anglickém prostředí celý týden a budou jej používat k volnočasovým aktivitám, docílíme automatizaci porozumění a užití na dané úrovni znalostí. Nejde tedy o výuku nových slovíček, ale ujasnění si používání angličtiny na každodenní úrovni.
  • Informace o prázdninových kurzech

Nacházíte se na rozcestníku on-line přihlášek do kurzů a studijních programů První soukromé školy jazyků v Chrudimi. Domovská stránka je www.jazykovka.com - tam najdete aktuální informace o studiu i škole.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

On-line přihláška do pomaturitního studia
On-line přihláška do jazykových kurzů
On-line přihláška do intenzivních víkendových jazykových kurzů