Prázdninové informace Jazykovka.com

Post date: Jul 18, 2011 11:34:40 AM

Jazyková škola Chrudim - Jazykovka.com

Prázdninové informace Jazykovka.com

Přátelé, opět vám posíláme nové informace:

  • Doučování o prázdninách

Pokud potřebujete doučování, neváhejte a napište nám, doučujeme klasicky jazyky (AJ, NJ, ŠJ, RJ a další) včetně českého jazyka a literatury (Prof. Hetych).

Více info na Doučování v Chrudimi

  • Kurzy od září 2011

Od září se opět otevírají kurzy jazyků, pokud jste chodili víte, že je lepší se opět zaregistrovat (http://on-line-prihlasky-jazykove-skoly.jazykovka.com/on-line-prihlaska-do-kurzu-pro-verejnost), abychom Vám drželi místo. Pokud jste již chodili, stačí potvrdit, že chcete chodit do emailu - kubes@jazykovka.com.

Více info na Kurzy Chrudim

  • Akce Anděl dětem

Ve spolupráci s dalšími lidmi v Chrudimi bychom rádi pomohli s benefiční akcí Anděl dětem - budeme tam a ukážeme Vám, že angličtina není nuda - vezměte své děti a pojďte si hrát :-)

Více info na andel-detem.chrudim.org

  • Pomaturitní studium

Stále jsou voná místa v pomaturitním studiu - nejintenzivnější typ studia - 4 hodiny denně po celý školní rok. Pokud jste letos maturovali, zůstane Vám statut studenta.

Více info na http://pomaturitni-denni-studium-jazyku.jazykovka.com/

  • Víkendové studium

Od druhé poloviny září bude pokračovat intenzivní studium AJ o víkendu - teto typ výuky se výborně hodí lidem, kteří nemají čas v týdnu. Jedná se o 7 setkání po 16 hodinách.

Více info na http://intenzivni-vikendove-kurzy.jazykovka.com/

  • Kurzy českého jazyka zdarma

Jako ostatně celý rok, stále máme kurzy ČJ pro cizince, probíhají v úterý od 19:00 - přijďte kterýkoliv týden, budeme zde. Výuka je zdarma pro cizince mimo EU.

Více info na Čeština pro cizince

  • Příprava k maturitě a na VŠ - angličtina, český jazyk a matematika

Od září budeme otevírat kurzy pro studenty a jako přípravu na VŠ - jedná se o český jazyk a literaturu a matematiku. Pokud máte zájem o jiné předměty, napište nám nakubes@jazykovka.com