Statut studenta 2013 pro nematuranta

Post date: Aug 22, 2013 1:38:29 PM

Dobrý den,

poskytuje vaše škola v pomaturitním studiu potvrzení o studiu ,,status studenta" osobám starším, které nejsou aktuálně maturanty 2013? Kolik Kč stojí toto studium a v jakém časovém rozmezí probíhá?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

podle zákona nelze dávat statut studenta lidem, kteří nematurovali v roce, kdy nastupují na pomaturitní studium. Toto se aplikuje na všechny jazykové školy bez výjimky, tedy pokud Vám toto budě někdo slibovat, tak se jedná o lež. Jediné, co můžete udělat, je přihlásit se na úřad práce, nebo si sehnat částečný úvazek a zaměstnavatel Vám bude sociální a zdravotní platit. Statut studenta získáte nyní POUZE na VŠ.

Více informací na stránkách o pomaturitním studiu: http://www.pomaturitni-studium.com/Home/pomaturitni-studium-a-urad-prace

Studium stojí 23900,- a je možné na měsíční splátky. Výuka probíhá každý den dopoledne od cca 9:00 do 12:00.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, tak mi napište, rád Vám vše vysvětlím.

Pěkný den,

Jirka Kubeš