Informace před prázdninami:

Aktuální informace o kurzech a akcích jazykové školy v Chrudimi - Jazykovka.com

Jazyková škola Chrudim - Jazykovka.com

Jazykovka.com - novinky a informace

TOTO JSOU NAŠE WEBY - anglická gramatika, pomaturitní studium, jazykovka Chrudim

Anglická gramatika on-line a ke stažení
pomaturitní studium angličtiny a němčiny
jazyková škola Chrudim - pomaturitní studium

Informace před prázdninami:

• Doučování o prázdninách

Pokud potřebujete doučování, neváhejte a napište nám, doučujeme klasicky jazyky (AJ, NJ, ŠJ, RJ a další) včetně českého jazyka a literatury (Prof. Hetych).

Více info na Doučování v Chrudimi

• Kurzy od září 2012

Od září se opět otevírají kurzy jazyků, pokud jste chodili, víte, že je lepší se opětzaregistrovat (přihláška je nezávazná), abychom Vám drželi místo. Pokud jste již chodili, stačí potvrdit, že chcete chodit do emailu - kubes@jazykovka.com.

Více info na Kurzy Chrudim

• Pomaturitní studium

Stále jsou voná místa v pomaturitním studiu - nejintenzivnější typ studia - 4 hodiny denně po celý školní rok. Pokud jste letos maturovali, zůstane Vám statut studenta.

Více info na Pomaturitní studium jazyků v Chrudimi - pokud si nejste jisti, zda můžete nastoupit, navštivte web www.pomaturitni-studium.com

• Víkendové studium

Od druhé poloviny září bude pokračovat intenzivní studium AJ o víkendu - teto typ výuky se výborně hodí lidem, kteří nemají čas v týdnu. Jedná se o 7 setkání po 16 hodinách za semestr.

Více info na Víkendové studium Chrudim

• Příprava k maturitě a na VŠ - angličtina, český jazyk a matematika

Od září budeme otevírat kurzy pro studenty a jako přípravu na VŠ - jedná se o český jazyk a literaturu a matematiku. Pokud máte zájem o jiné předměty, napište nám nakubes@jazykovka.com

Anglická gramatika on-line a ke stažení
pomaturitní studium angličtiny a němčiny
jazyková škola Chrudim - pomaturitní studium

Copyright © 2012 První soukromá škola jazyků v Chrudimi, Všechna práva vyhrazena.

Teto e-mail Vám posíláme jako bývalým studentům, přihlášeným ke studiu, nebo jste o zasílání požádali na našich stránkách.

Naše poštovní adresa je:

První soukromá škola jazyků v Chrudimi

Školní náměstí 11

Chrudim 53701